Днепр
Выбрать другой регион:
Всего объявлений 14582  сегодня 24
на проверке у администратора 0
Каталог
Реклама
Разместить объявление
Новые автомобили
Частные объявления
Автосалоны
Автомагазины
Автосервисы
Акции
Мы в социальных сетях
Наши друзья
Комиссионная площадка новых и Б/У автомобилей. Помощь в  переоформлении вашего авто
Сервис Профи - Ваше СТО в Днепропетровске
Запчасти  к автомобилям Volkswagen Group (Volkswagen, Audi, Skoda, Seat)
Запчасти к грузовым иномаркам, прицепам, полуприцепам
Бензовозы и топливо
Доставка очищенной питьевой воды
Оцифровка кассет, видеосъемка, видеомонтаж в Днепре
Интернет магазин настольных игр - покупать просто и интересно

1-й этап Чемпіонату «РММЧУ» (Ротакс Моджо Макс Челендж Україна) в Камянському

 1-й этап Чемпіонату «РММЧУ» (Ротакс Моджо Макс Челендж Україна) в Камянському
12.05 | 13:11

1-й этап Чемпіонату «РММЧУ» (Ротакс Моджо Макс Челендж Україна) в Камянському

Новий сезон змагань з картингу «Ротакс Моджо Макс Челендж Україна» розпочався з нововведення. В 2017 році пілоти цього класу також будуть виборювати звання Чемпіона України на рівні з пілотами Чемпіонату України в міжнародних класах. Окрім цього, переможці чотирьох з них отримають запрошення на Світовий «Гранд Фінал Ротакс Макс Челендж», який заплановано на 4-11 листопада 2017 року, на картодромі Internacionale Algarve in Portimao в Португалії.

I-й етап Чемпіонату «Ротакс» відбувся в Кам'янському 6-7 травня, традиційно на трасі «Дніпро Карт». Чемпіонат проходить в 5-ти вікових категоріях. Деяким пілотам цього разу було трошки легше через те, що минулими вихідними на цій же трасі вони змагалися в рамках ЧУ в міжнародних класах. В будь-якому разі, гонка пройшла вдало, і спостерігати за красивою спортивною боротьбою можна було в кожному класі.

«Мікро»

Зі старту напівфіналу лідери хітів – Олександр Бондарєв, Янніс Андрос та Ростислав Костина виходять без змін в позиціях. Але впродовж першого кола спочатку Ростислав, а потім і Дмитро Коржавін обходять Янніса. Починається яскрава боротьба. Яннісу вдається повернути одну позицію, і він кидається навздогін, та вже на початку четвертого кола обходить Ростислава. Після цього, вони ще по одному разу обмінюються позиціями, і Янніс вже до кінця заїзду втримує друге місце. На протязі всього заїзду цікава боротьба з багаторазовою зміною позицій відбувалась також в другій частині пелетону між Ярославом Нельгою, Романом Радок, Антоном Мороз та Михайлом Путря.

На старті фіналу Дмитро Коржавін відіграє одну позицію і виходить другим. Янніс кидається відігруватися і вже на другому колі повертається на друге місце. На наступному колі ще один взаємний обмін позиціями між ними, після чогоЯнніс вже закріплюється на другому місці, а Дмитра наздоганяє і обходить Ростислав Костина. В боротьбі між ними також відбувається взаємний обмін позиціями, після чого Ростислав залишається третім. Лідирує в гонці Олександр Бондарєв, поступово до нього під’їжджає Янніс і на початку п'ятого кола обходить його. Інтрига ще більш загострюється. Олександр повертає собі лідерство, а боротьбою між ними користується Ростислав і також обходить Янніса, і виходить на друге місце. І тепер вже він починає атакувати Олександра в боротьбі за перемогу в цьому фінальному заїзді, а, можливо, всьому етапі. І на останньому колі йому це вдається. Але боротьба в цьому напруженому заїзді продовжується до останнього міліметра дистанції! Олександр на останньому відрізку кола робить відчайдушну спробу обгону, і… йому майже це вдається. Ростислав першим перетинає лінію фінішу з відривом всього 0,012 секунди! Це щось неймовірне.

На останньому колі дистанції яскраву боротьбу між собою показують також Ярослав Нельга, Роман Радок та Антон Мороз. Антону вдається обігнати майже відразу обох суперників, які відволіклися боротьбою між собою. І лише через отриману пеналізацію Антон займає сьому стрічку протоколу. А Дмитро Коржавін провів достойну гонку і фінішував четвертим.

Маємо таких призерів в цьому класі: Ростислав Костина (Borsch Racing, Київ) з перевагою в один бал стає переможцем, Олександр Бондарєв (Кононець-моторспорт, Київ) посідає друге місце, Янніс Андрос (ДЮСШ «Автомобіліст», Київ) - третє.

«Міні»

Старт в півфіналі цього класу видається дуже напруженим і видовищним. Тимофій Гонтовий немов «ракета» вистрілює з четвертої стартової позиції і обходить всіх опонентів в жорсткій боротьбі на межі фолу. Станіслав Ровний вилітає з траси та втрачає дорогоцінний час. На другому колі Олександр Партишев робить вдалий обгін і виходить в лідери заїзду. Перша четвірка їде групою поблизу один одного. Тимофія тепер вже починає пресингувати ДаніілКукурузов. На траєкторію атаки виходить то Данііл, то Єлісей Бродовський, що їде четвертим, але в решті все залишається без змін. Тимофій дуже вдало захищає свою другу позицію до самого фінішу.

Старт фінального заїзду вдається Даніілу, і він відразу відіграє одну позицію. Станіслав Ровний отримує пеналізацію за порушення під час старту. Лідер гонки – Олександр Партишев починає відриватися від основної групи – Даннііл, Тимофій, Єлісей. Інтервал між ними мінімальний, близько 0,2 секунди. До цієї групи ще під’їжджає Станіслав Ровний. Пілотами декілька разів робляться різноманітні спроби атак, але все ж таки в такій же послідовності вони і фінішують. Переможець заїзду – Олександр Партишев. А якщо б на змаганнях розігрувався приз глядацьких симпатій, то, мабуть, він би достався старанному пілоту Івану Іванову, за волю до перемоги.

За підсумками етапу склалася така трійка призерів: Олександр Партишев (Borsch Racing, Київ), Данііл Кукурузов (ДЮСШ «Автомобіліст», Київ), Тимофій Гонтовий (СТК «Лтава», Полтава).

«Юніори»

Один з найактивніших класів з точки зору напруженості в боротьбі за кожну позицію. В відбіркових хітах лідерами стали Павло Лушкин, Георгій Красько та Владислав Іванченко. На старті напівфіналу Владислав відігрує одне місце, обходить Георгія та стає другим, хоча вже під кінець першого кола Георгій повертає собі втрачену позицію. Микита Фурніка обходить Ярослава Пилипенко. Денис Мартинюк робить спробу обгону Владислава, але той вдало захищається. Георгій прискорюється і впритул під'їжджає до Павла, розрив між ними лише 0,18 секунди. Ріта Щиголева на шостому колі успішно проводить атаку і випереджає Богдана Волинця. Тим часом Георгій впритул наближається до Павла, і вболівальники затамовують подих в очікуванні. Атака в повороті після стартової прямої, і... обгін не вдається, а через втрачений темп, його обходить спочатку Владислав, а потім і Денис. І замість боротьби за перемогу, Георгій опиняється на четвертій позиції. Владислав під кінець заїзду під’їжджає до Павла, який продовжує лідирувати, і перед самим фінішем робить спробу обгону. Але першим фінішну лінію перетинає Павло. Владислав другий, Денис третій.

На прогрівочному колі фінального заїзду з дистанції, нажаль, сходить Микита Фурніка. На стартовому «розміні» Денис Мартинюк відігрує одну позицію, Павло зберігає першість, третім йде Владислав. Але на другому колі Владислав трохи помиляється і втрачає відразу два місця. На третю позицію переміщується Георгій, на четверту - Ріта. Спочатку всі ідуть один за одним, а трійця лідерів - в одній десятій секунди один від одного. Згодом Павло та Денис відриваються від Георгія, що зазначався четвертим, та й сам Георгій в свою чергу, відривається від Ріти, за якою щільною групою йдуть ще три пілоти. Денис починає пресингувати Павла і показує кращий час на колі - 51,703 секунди. А згодом - 51,672. Павло відповідає часом 51,672. Йде цікава позиційна боротьба. Владислав знаходиться в 0,2 секундах від Ріти і постійно шукає можливості для обгону. Але йому це ніяк не вдається, не дивлячись на кращий час кола 51,547 секунди. Так пілоти і фінішують.

Результат I-го етапу: Павло Лушкин (PROMARMATURA, Дніпро), Денис Мартинюк, Георгій Красько (обидва ДЮСШ «Автомобіліст», Київ).

«Сеньори»

Зі старту напівфіналу два лідери Єгор Лушкин та Денис Чернишов виходять без змін позицій, а Андрій Філенко з третього місця зміщується на п'яте. Ярослав Михалюк стартував п'ятим, але в кінці прямій вже виходить на третє місце. Андрій Філенко починає відігруватися і спочатку обходить Богдана Левченко, а потім після помилки Ярослава обходить і його. На п'ятому колі Ярослав робить спробу атаки, але Андрій перехрещує траєкторію і залишається третім. Боротьба продовжується. Єгор показує краще коло 51,779 секунди. Ярослав на 9-му колі помиляється, але втримує карт на трасі, хоча після цього вирішує зійти з дистанції. На фініші спортсмени залишились у наступному порядку: Єгор, Денис, Андрій, Богдан.

На старті фінального заїзду відбувається невеличке зіткнення, але всі залишаються в гонці. Єгор лідер, Андрій другий, Денис після втрати двох позицій в кінці прямій повертає собі третє місце. На другому колі Денис робить спробу обгону Андрія, і... починається розмін - Денис відкатується на четверте місце, Богдан займає третє, а Ярослав стає п'ятим. Тим часом Єгор від'їжджає далеко вперед і показує кращий час кола 52,141 секунди. Далі Денис починає атакувати трасу і потрохи під'їжджає до Андрія. На 9-му колі Ярослав обходить Богдана і стає четвертим. Єгор ще більше прискорюється і видає 52,051, а потім 52,03 секунди. Денис всіма силами намагається скоротити відстань до Андрія, на одному з кіл вона була лише півсекунди, але наблизитися на відстань атаки йому все ж таки не вдається. Андрій стабільно проїжджає залишок дистанції і фінішує другим.

В підсумку призерами стали Єгор Лушкин (PROMARMATURA, Дніпро), Андрій Філенко (Kovdob Motorsport, Чернігів), Денис Чернишов (ДЮСШ «Автомобіліст», Київ).

«Майстри»

В напівфіналі вдало вдається старт Ігорю Ткачуку, він виривається вперед і обходить двох лідерів відбіркових хітів Ярослава Михалюка та Сергія Подтергера. Дмитро Каневський отримує 3-х секундну пеналізацію за порушення на старті. В лідуючій групі Ярослав відразу нав'язує боротьбу Ігору і вже на другому колі виходить вперед. А слід за ним Ігора обходить також і Сергій Подтергер. Ярослав і далі нарощує темп, і вже на четвертому колі його відрив від обох суперників складає 1,5 секунди. Четвертим в гонці їде Валерій Мороз, далі Віталій Нельга, Дмитро Каневський, Юрій Сорочук. Невдовзі Юрію вдається обійти Дмитра, і в такій послідовності пілоти завершують напівфінал.

В фіналі Ігору Ткачуку також вдало вдається старт, але цього разу він обходить лише Сергія Подтергера. Але вже в кінці прямій Сергій повертає собі втрачену позицію, хоча і не надовго. Ігор продовжує боротьбу, на третьому колі вдало проводить атаку і знову стає другим. А Дмитро Каневський отримує пеналізацію за помилку під час стартової процедури. Ярослав Михалюк на протязі всього заїзду втримує за собою лідерство і першим перетинає фінішну лінію. А Сергій Подтергер робить ще дві спроби обгону, друга з яких проходить вдало, і він другий на фініші.

Результат гонки: Ярослав Михалюк (Картпром, Дніпро), Сергій Подтергер (ДЮСШ «Автомобіліст», Київ), Ігор Ткачук (PROMARMATURA, Дніпро).

Отже перший етап показав, що боротьба за Чемпіонство та квитки на «Ротакс Гранд Фінал» на протязі сезону буде дуже цікавою. Бажаємо пілотам витримки та незламної жаги до перемоги.

Прес-реліз організатора

Предыдущая | Следующая новость
Комментарии 
Ваше имя:
Введите код:
Текст комментария:
Нет комментариев

Рубрика

Легковые автомобили | Грузовые автомобили | Микроавтобусы | Автобусы | Малотоннажные грузовики | Прицепы для легковых авто | Прицепы и полуприцепы для грузовых автомобилей | Мото | Спецтехника | Сельхозтехника | Водный транспорт | Гаражи | Шины | Диски | Масла | Аккумуляторы | Автохимия | Автофильтры | Автоэлектроника | Аксессуары и тюнинг | Оборудование и инструмент | Детали кузова | Детали двигателя | Стекла и оптика | Ходовая часть | Рулевое управление | Трансмиссия | Тормозная система | Топливная система | Электрооборудование | Автозапчасти

Каталоги

Автосалоны Днепропетровска | СТО Днепропетровска | Автомагазины авто запчасти | Новости | Акции автосалонов

Регионы
Винница | Днепропетровск | Донецк | Житомир | Запорожье | Ивано-Франковск| Киев | Кировоград | Крым | Львов | Луганск | Луцк | Николаев | Одесса | Полтава | Ровно | Сумы | Тернополь | Ужгород | Харьков | Хмельницкий | Херсон | Чернигов | Черкассы | Черновцы

ВАЗ Lada VAZ Kia (Киа) Ford Днепропетровск
Hyundai Днепропетровск Daihatsu Днепроперовск
Nissan Днепропетровск
Автомобили ГАЗ в ДнепропетровскеАЗЛК Москвич Acura
ВАЗ KIA Ford Hyundai Daihatsu
Nissan ГАЗМосквич Acura
Opel Skoda Volkswagen BMW Днепропетровск Geely Днепропетровск Suzuki Днепропетровск Dacia ДнепропетровскSsangYong (Ссанг Йонг) BYD
Opel Skoda Volkswagen BMW Geely Suzuki DaciaSsangYong BYD
ЗАЗ Днепропетровск Chevrolet Днепропетровск Audi Днепропетровск Chery Днепропетровск Honda Днепропетровск Daewoo Днепропетровск Alfa Romeo (Альфа Ромео)Porsche (Порш) Dodge
ЗАЗ Chevrolet Audi Chery Honda Daewoo Alfa RomeoPorsche Dodge
Lexus Днепропетровск Toyota Днепропетровск Mazda Днепропетровск Seat Днепропетровск Mercedes-Benz Днепропетровск Mitsubishi Днепропетровск Subaru (Субару)Land Rover (Ланд Ровер) Rover (Ровер)
Lexus Toyota Mazda Seat Mercedes Mitsubishi SubaruLand Rover Rover
Great Wall Citroen
Peugeot Infiniti
Renault
Volvo
UAZ (УАЗ)Jaguar (Ягуар) Saab (Сааб)
Great Wall Citroen Peugeot Infiniti
Renault
Volvo
УАЗJaguar Saab

Автопродажа Днепропетровской области - автопортал продажи авто UAvto.

На нашем автопортале Вы найдете много интересной и полезной информации о подержанных б/у авто в Кривом Роге, Днепродзержинске, Никополе, Павлограде. Приведены описания импортных и отечественных бу авто. Удобный поиск автомобиля. Купить авто на нашем автомобильном сайте очень просто. Продажа подержанных авто осуществляется путем размещения объявления автопродажи. Уникальная возможность быстро продать или купить б/у подержанный автомобиль на автобазаре. Широкий выбор на автобазаре для желающих купить б/у авто, продать авто на авторынке. Справочная информация. Автопродажа бу авто машин. Отзывы пользователей авто и пр.

Продажа подержанных бу авто машин на нашем авторынке - это просто!

Если Вы продаете свой б/у автомобиль, достаточно выбрать на нашем автосайте "Разместить объявление" и указать регион в котором Вы находитесь: Кривой Рог, Никополь, Павлоград, Днепродзержинск и т.д. Затем заполните анкету объявления. Укажите марку и модель Вашего подержанного авто, год выпуска, пробег, дополнительные опции. После нажатия кнопки "Отправить", Ваше бесплатное объявление продажи бу автомобиля попадает на проверку модератора и через короткое время будет опубликовано на нашем авторынке. Если Вы желаете купить авто - просто выбираете необходимый раздел и просматривайте объявления. Быстро купить автомобиль Вам поможет наш поиск с возможностью сортировки и фильтрации выводимой информации.

Подержанные б/у автомобили в Кривом Роге, Никополе, Днепродзержинске, Павлограде.

Продажа подержанных б/у авто в Кривом Роге, Днепродзержинске, Никополе, Павлограде. Автопродажа подержанных б/у легковых авто, грузовых автомобилей, прицепов и полуприцепов, а также продажа спецтехники, сельхозтехники, мотоциклов, велосипедов, катеров, лодок и гаражей в Кривом Роге, Днепродзержинске, Никополе, Павлограде.

© 2007-2019 UAvto
Проект компании UAvto.com.ua
Администрация сайта не несет ответственности
за содержание информации, оставленной пользователями сайта.
Создание сайта
студия веб дизайна
Создание сайта студия веб дизайна de LUXE