Днепропетровск
Выбрать другой регион:
Всего объявлений 26012  сегодня 43
на проверке у администратора 0
Каталог
Реклама
Разместить объявление
Новые автомобили
Частные объявления
Автосалоны
Автомагазины
Автосервисы
Акции
Мы в социальных сетях
Наши друзья
Комиссионная площадка новых и Б/У автомобилей. Помощь в  переоформлении вашего авто
Срочный АВТОВЫКУП!!! (097) 634-15-57, (063) 569-37-11
Сервис Профи - Ваше СТО в Днепропетровске
Запчасти  к автомобилям Volkswagen Group (Volkswagen, Audi, Skoda, Seat)
интернет телевидение, прямые трансляции, телеканалы онлайн, телевидение через интернет, первое торрент-телевидение, онлайн тв
Запчасти к грузовым иномаркам, прицепам, полуприцепам
Оцифровка кассет, видеосъемка, видеомонтаж Днепропетровск
Доставка очищенной питьевой воды
Интернет магазин настольных игр - покупать просто и интересно

Рено Центр Дніпропетровськ: Огляд нового Renault Megane

 Рено Центр Дніпропетровськ: Огляд нового Renault Megane
29.12 | 12:27

Рено Центр Дніпропетровськ: Огляд нового Renault Megane

Елегантні форми, відточені лінії, безкомпромісний вибір — це новий Renault Megane хетчбек. Він демонструє експре сив ний стиль та надійність. Новий Renault Megane запрошує насоло ди тися рухом і відчути смак реальних емоцій.

Новий Renault Megane хетчбек можна впізнати з першого погляду. Денні ходові LED-вогні з новим «фірмовим» контуром у формі літери «С» і задні LED-вогні по всій ширині автомобіля з 3D-ефектом підсилюють експресивність дизайну і підкреслюють його унікальну індивідуальність вдень і вночі.

 Рено Центр Дніпропетровськ: Огляд нового Renault Megane
 

Новий Megane набув більш спортивних і збалансованих пропорцій: він став довшим і нижчим. Ширша колісна база та укорочений передній звис надають динамічності. Усе в новому Megane насичено емоціями.

 

Якщо бажаєте відчути — сідайте за кермо!

Високі технології

 Рено Центр Дніпропетровськ: Огляд нового Renault Megane
 

В новому Renault Megane є все, щоб забезпечити надзвичайні враження від керування. Кольоровий цифровий бортовий комп’ютер відображає обраний стиль водіння. На центральній консолі — вертикальний 8,7" (або горизонтальний 7") сенсорний дисплей мультимедійної системи R-Link 2 —
Вашого другого пілота. Підкермові пелюстки перемикання передач у версії Megane GT подарують відчуття спортивного боліда.

Задоволення від водіння

 Рено Центр Дніпропетровськ: Огляд нового Renault Megane
 

В Renault Megane GT дух перегонів від Renault Sport пронизує все: динамічний стиль, ідеальна посадка, спортивні педалі. Технологія 4CONTROL з підрулюванням задніх коліс забезпечує унікальну маневреність і чутливість підвіски. Це пристрасть, що змінює простір навколо.

Пристрасть до деталей

 Рено Центр Дніпропетровськ: Огляд нового Renault Megane
 

Renault Megane втілює high-tech риси в дизайні та техноло гіях. Інтер’єр автомобіля вражає модерністю та стилем. Матеріали облицювання салону якісні і приємні на дотик. Хромовані вставки виділяють повітро води та ручку перемикання передач. Сидіння охоп люю чого типу дуже комфортні й зручні. Оздоблення рульового колеса виконано з натуральної шкіри наппа (опційно).

Новий Renault Megane – нові відчуття

 Рено Центр Дніпропетровськ: Огляд нового Renault Megane
 

Амбіційна місія нового Renault Megane — подарува ти Вам нові, незрівнянні відчуття. Дизайн та технології працюють для створення повного комфорту і задоволення від водіння. Технологія 4CONTROL, динамічні двигуни, система MULTI-SENSE — усі наші розробки до Ваших послуг. Все, що потрібно — лише легко торкнутися дисплея Renault R-Link 2, щоб відчути себе володарем доріг.

Новий Renault Megane дарує більше емоцій.

BOSE – неперевершений звук

 Рено Центр Дніпропетровськ: Огляд нового Renault Megane
 

Насолоджуйтесь неперевершеною акустикою BOSE®. Центральний динамік, 8 високоефектив них динаміків в салоні та сабвуфер в багажнику точно відтворюють кожен музичний нюанс.

4CONTROL – відмінне «тримання» дороги

У версії Renault Megane GT застосовано технологію 4CONTROL® з керованими чотирма колесами. Це ексклюзивна інновація Renault, яка оптимізує маневреність і керованість завдяки підрулюванню задніх коліс. Із новим Renault Megane GT Ви і дорога — одне ціле.

4CONTROL CHASSIS — це унікальна пропозиція в С-сегменті зі спеціальним налаштуванням від інженерів Renault Sport.

З системою 4CONTROL® автомобіль швидше реагує на дії водія завдяки підрулюванню задніх коліс (максимальний кут становить -3,5°). Система 100 разів на секунду прораховує і вибирає потрібний кут повороту задніх коліс для кращого «тримання» дороги.

   Рено Центр Дніпропетровськ: Огляд нового Renault Megane
У місті, на низьких швидкостях (менше 60 км/год), при повороті система 4CONTROL повертає задні колеса в протилежному напрямку від передніх, збільшуючи манев- реність автомобіля.
 
 Рено Центр Дніпропетровськ: Огляд нового Renault Megane
На трасі, при швидкості більше 80 км/год*, задні колеса повертаються в тому ж напрямку, що й передні, забезпечуючи точність повороту і стійкість автомобіля.

* У спортивному режимі; в інших режимах MULTI-SENSE — більше 60 км/год.

 Рено Центр Дніпропетровськ: Огляд нового Renault Megane
 

Renault постійно вдосконалює свої двигуни. Рівень продуктивності, витрати пального та викиди СО2 — одні з кращих на ринку.

ENERGY TCe 205. Сильні емоції

Найпотужніший двигун із запропонованих, ENERGY TCe 205 із 7-ступінчастою автоматичною коробкою передач із двома зчепленнями забез печує потужне та чисте при ско рен ня у спортивному режимі. При цьому він достатньо економіч ний. Послідовне перемикання передач (Multi Change-down), «швидкий старт» (Launch Control) — технології, розроблені інженерами Renault Sport. У версії GT він гарантує сильні та яскраві емоції.

ENERGY dCi 110. Найвищий рівень ефективності

Двигун dCi 110 к.с. створений для тих, хто бажає економити та при цьому отримувати задоволення від водіння. Цей двигун може похвалитися низькою витратою пального (від 4,2 л/100 км у зміша ному циклі) і гарантує мінімально можливе забруднення довкілля. З цим двигу ном використовується 6-ступінчаста механічна коробка передач або 6-ступінчаста автоматична трансмісія з подвійним зчепленням EDC.

ENERGY TCe 130. Краща динаміка і комфорт

Потужність 130 к. с. при 5700 обертах, крутний момент 205 ньютон-метрів від 2000 обертів — бензиновий турбодвигун об’ємом 1,2 л демонструє продуктивність, подібну дволітровому атмосферному двигуну! Еластичний і чутливий на низьких обертах, бензиновий турбодвигун з прямим впорскуванням забезпечує потужність і низьку витрату пального. Також він надзвичайно тихий.

Коробка передач EDC

Високотехнологічна коробка EDC — це 6- або 7-ступін часта автоматична коробка передач з подвійним зчепленням, яка поєднує комфорт автоматичної трансмісії зі швидкістю реакції механіки, а також пропонує можливість ручного вибору передач. Застосування коробки передач з подвійним зчепленням забезпечує зниження витрати пального і високу розгінну динаміку.

Підвищена безпека

Керуйте впевнено! Новий Renault Megane оснащений системами допомоги водієві, які роблять керування автомобілем більш легким і безпечним. Технології працюють для створення повного комфорту і задоволення від водіння.

 Рено Центр Дніпропетровськ: Огляд нового Renault Megane
Система автоматичної допомоги при паркуванні Потрібно припаркуватись? Цю функцію водія тепер доручено сучасним технологіям — Renault Megane пропонує автоматичну допомогу при паркуванні. Система ідентифікує вільне місце, вибере потрібну траєкторію і допоможе припаркуватися, а водієві залишиться лише керувати педалями газу і гальма та перемикати передачі. Вам потрібно тільки слідувати підказкам системи. Можливі варіанти паркування: паралельне, перпендикулярне і під кутом. Система також допоможе Вам виїхати з місця паркування!
 
 Рено Центр Дніпропетровськ: Огляд нового Renault Megane
Контроль «сліпих» зон Датчики нового Renault Megane постійно відстежують навколишню ситуацію на дорозі і попе ред жа ють водія при виявленні іншого автомобіля в «сліпій» зоні: в дзеркалі заднього огляду засвітиться індикатор. Система активується при швидкості від 30 до 140 км/год.
 Рено Центр Дніпропетровськ: Огляд нового Renault Megane
 

1. Бортовий комп’ютер відображає всю необхідну інформацію і обраний режим керування. 2. Автоматичний 2-зонний клімат-контроль. Щоб контролювати температуру в салоні та економити пальне, оберіть режим «Еко». 3. Комфортне освітлення. Оберіть колір: зелений, синій, сепія, червоний або фіолетовий. 4. Функція масажу для сидіння водія. За про гра мована в режимі «Комфорт». Ви можете також регулювати його інтенсивність. 5. Шасі 4CONTROL від Renault Sport. Унікальне відчуття легкості руху завдяки підрулюванню задніх коліс. Його реакція залежить від обраного режиму керування. 6. Зусилля рульового колеса змінюється залежно від обраного режиму керування. 7. Вибір передачі EDC. Перемикання передач швидке і без ривків. 8. Реакція і звучання двигуна. Реакція прискорення залежить від обраного режиму керування і надає відчуття керування різними автомобілями.

Переваги вибору

 Рено Центр Дніпропетровськ: Огляд нового Renault Megane
 

Нові технології дарують Вам унікальну можливість налаштовувати автомобіль під свою манеру водіння та настрій.

Ексклюзивна система Renault Multi-Sense® координує роботу всіх систем Megane в дорозі і дозволяє адаптувати функціонал автомобіля до бажань водія. Всі техноло гії, що визначають стиль водіння і комфорт, гармонійно узгоджені: реакція двигуна, зміна передачі, жорсткість керма, звук двигуна, підсвічування салону і бортового комп’ютера, формат відображення інформації.

Всі функції об’єднуються в одному з 5 режимів керування: «Еко» (крім версії GT), «Нейтральний», «Комфорт», «Спорт», «Персональний».

Уявіть собі — у Вас наче не один, а п’ять різних автомобілів!

Renault R-Link 2 – інтуїтивне водіння

Новий R-Link 2 із стильним і технологічним дисплеєм діагоналлю 7" або 8,7" пропонує нову ергономіку навігації. Це Ваш центр керування автомобілем! Ви можете обирати і керувати основними функціями, які про понує Renault Megane: регулювати системи допомоги водієві, користуватись навігацією, слухати радіо та музику зі своєї флешки, використовувати мобільний телефон з Bluetooth®, читати SMS повідомлення.

За допомогою дисплея R-Link 2 можна створювати до 6 профілів налаштувань залежно від Ваших особистих вподобань: зафіксувати маршрут, налаштувати улюб лені радіостанції, стиль і колір бортового комп’ютера, положення дзеркал і сидінь, якщо дозволяє комплектація.

Все це так само просто, як користуватися Вашим смартфоном або планшетом.

Кольори кузова

 Рено Центр Дніпропетровськ: Огляд нового Renault Megane
 
 Рено Центр Дніпропетровськ: Огляд нового Renault Megane
 

Варіанти виконання салону

 Рено Центр Дніпропетровськ: Огляд нового Renault Megane
 
 Рено Центр Дніпропетровськ: Огляд нового Renault Megane
 

Габарити

 Рено Центр Дніпропетровськ: Огляд нового Renault Megane
 

Віртуальний шоу-рум Renault Megane

Забронювати тест-драйв. Відчуй Renault на власному досвіді.


Автосалон Рено Центр

Адрес: г. Днепр, Запорожское шоссе, 25а
Тел.: (056) 790-37-57, (067) 544-04-03
Время работы: с 9.00 до 19.00
E-mail: salon@single.dp.ua
WEB: renault.dp.ua

Перейти на страницу автосалона

Предыдущая | Следующая новость
Комментарии 
Ваше имя:
Введите код:
Текст комментария:
Нет комментариев

Рубрика

Легковые автомобили | Грузовые автомобили | Микроавтобусы | Автобусы | Малотоннажные грузовики | Прицепы для легковых авто | Прицепы и полуприцепы для грузовых автомобилей | Мото | Спецтехника | Сельхозтехника | Водный транспорт | Гаражи | Шины | Диски | Масла | Аккумуляторы | Автохимия | Автофильтры | Автоэлектроника | Аксессуары и тюнинг | Оборудование и инструмент | Детали кузова | Детали двигателя | Стекла и оптика | Ходовая часть | Рулевое управление | Трансмиссия | Тормозная система | Топливная система | Электрооборудование | Автозапчасти

Каталоги

Автосалоны Днепропетровска | СТО Днепропетровска | Автомагазины авто запчасти | Новости | Акции автосалонов

Регионы
Винница | Днепропетровск | Донецк | Житомир | Запорожье | Ивано-Франковск| Киев | Кировоград | Крым | Львов | Луганск | Луцк | Николаев | Одесса | Полтава | Ровно | Сумы | Тернополь | Ужгород | Харьков | Хмельницкий | Херсон | Чернигов | Черкассы | Черновцы

ВАЗ Lada VAZ Kia (Киа) Ford Днепропетровск
Hyundai Днепропетровск Daihatsu Днепроперовск
Nissan Днепропетровск
Автомобили ГАЗ в ДнепропетровскеАЗЛК Москвич Acura
ВАЗ KIA Ford Hyundai Daihatsu
Nissan ГАЗМосквич Acura
Opel Skoda Volkswagen BMW Днепропетровск Geely Днепропетровск Suzuki Днепропетровск Dacia ДнепропетровскSsangYong (Ссанг Йонг) BYD
Opel Skoda Volkswagen BMW Geely Suzuki DaciaSsangYong BYD
ЗАЗ Днепропетровск Chevrolet Днепропетровск Audi Днепропетровск Chery Днепропетровск Honda Днепропетровск Daewoo Днепропетровск Alfa Romeo (Альфа Ромео)Porsche (Порш) Dodge
ЗАЗ Chevrolet Audi Chery Honda Daewoo Alfa RomeoPorsche Dodge
Lexus Днепропетровск Toyota Днепропетровск Mazda Днепропетровск Seat Днепропетровск Mercedes-Benz Днепропетровск Mitsubishi Днепропетровск Subaru (Субару)Land Rover (Ланд Ровер) Rover (Ровер)
Lexus Toyota Mazda Seat Mercedes Mitsubishi SubaruLand Rover Rover
Great Wall Citroen
Peugeot Infiniti
Renault
Volvo
UAZ (УАЗ)Jaguar (Ягуар) Saab (Сааб)
Great Wall Citroen Peugeot Infiniti
Renault
Volvo
УАЗJaguar Saab

Автопродажа Днепропетровской области - автопортал продажи авто UAvto.

На нашем автопортале Вы найдете много интересной и полезной информации о подержанных б/у авто в Кривом Роге, Днепродзержинске, Никополе, Павлограде. Приведены описания импортных и отечественных бу авто. Удобный поиск автомобиля. Купить авто на нашем автомобильном сайте очень просто. Продажа подержанных авто осуществляется путем размещения объявления автопродажи. Уникальная возможность быстро продать или купить б/у подержанный автомобиль на автобазаре. Широкий выбор на автобазаре для желающих купить б/у авто, продать авто на авторынке. Справочная информация. Автопродажа бу авто машин. Отзывы пользователей авто и пр.

Продажа подержанных бу авто машин на нашем авторынке - это просто!

Если Вы продаете свой б/у автомобиль, достаточно выбрать на нашем автосайте "Разместить объявление" и указать регион в котором Вы находитесь: Кривой Рог, Никополь, Павлоград, Днепродзержинск и т.д. Затем заполните анкету объявления. Укажите марку и модель Вашего подержанного авто, год выпуска, пробег, дополнительные опции. После нажатия кнопки "Отправить", Ваше бесплатное объявление продажи бу автомобиля попадает на проверку модератора и через короткое время будет опубликовано на нашем авторынке. Если Вы желаете купить авто - просто выбираете необходимый раздел и просматривайте объявления. Быстро купить автомобиль Вам поможет наш поиск с возможностью сортировки и фильтрации выводимой информации.

Подержанные б/у автомобили в Кривом Роге, Никополе, Днепродзержинске, Павлограде.

Продажа подержанных б/у авто в Кривом Роге, Днепродзержинске, Никополе, Павлограде. Автопродажа подержанных б/у легковых авто, грузовых автомобилей, прицепов и полуприцепов, а также продажа спецтехники, сельхозтехники, мотоциклов, велосипедов, катеров, лодок и гаражей в Кривом Роге, Днепродзержинске, Никополе, Павлограде.

{LIVE_INTERNET___}
© 2007-2018 UAvto
Проект компании UAvto.com.ua
Администрация сайта не несет ответственности
за содержание информации, оставленной пользователями сайта.
Создание сайта
студия веб дизайна
Создание сайта студия веб дизайна de LUXE